the world spins madly on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CHATBOX



CREDITS
thanks to sky for a gorgeous skin, tori for a beautiful header and all the other helping hands for their amazing support in the forum making process! other credits also go to maia for the forum idea and forum members for their help in keeping this forum alive.

OLIVERA, DANIELLA MAE

2 posters

Go down

OLIVERA, DANIELLA MAE Empty OLIVERA, DANIELLA MAE

Objavlja by daniella m. olivera Čet Jan 23, 2014 7:07 pm



Olivera
Daniella Mae
2 january
birth date
27
age
mayor's secretary
occupation
single
status
Pixie Lott
portrayal
Sara
alias
Daniella je vzela svinčnik v roke  in začela pisati, kakor so ji rekli, naj napiše, kar ji leži na duši. In to je tudi nameravala, napisati zgodbo svojega življenja.
Story of my life
No moje ime je Daniella. Rodila sem se v družini, kjer sta starša veliko delala, da bi nas preživela in je odgovornost prevzelo moj starejši brat. Vendar sem bila vedno bolj samosvoja in nekako izolirana od drugih. Bila sem tisto tiho dekle, ki vedno stoji ob strani, vsake zabave, se ne smeje, se ne zabava, ampak samo stoji ob strani in opazuje množico ljudi, ki se zabavajo. Vedno sem si želela biti tisto samozavestno dekle, ki jo imajo vsi radi in jo fantje nadvse obožujejo. Vendar nikoli nisem imela poguma, da bi koga ogovorila, se spoprijateljila z kom. Zato sem bila vedno sama. Sama vso osnovno in srednjo šolo. Nihče me ni povabil na maturantski ples. Nihče se ni niti trudil govoriti z mano. Nihče me ni maral. Vsaj tako, sem mislila, saj sem v ljudeh videla  samo slabo. Mislila sem, da me vsi skrivno sovražijo, ker nisem bila taka kot drugi, nisem imela znamk znanih oblačil, kakor so jih imeli drugi, nisem bila dovolj zgovorna, lepa kot druga dekleta. Počutila sem se kot odpadek, ki misli, da vsak njen korak spremljajo obtožujoči pogledi in da jo ljudje obsojajo. Večkrat sem se zaprla v temno sobo in prejokala vso noč. Nihče ni vedel zato, tudi družina ne, no vsaj mislila sem da ne, saj preden sem se zaprla v sobo pregledala, da vsi spijo ali pa da ni nikogar doma. Misli so bile temačne, neprijazne.  Tako je bilo do konca srednje šole, ko sem se odločila,da bom življenje vzela v svoje roke. Znebila sem se vseh temačnih misli, in pridobila na samozavesti. Odselila sem se iz mesta, ter odšla na univerzo, kjer sem zaživela novo življenje. Trajalo je nekaj časa in  morala sem vložiti veliko truda. Vendar je bilo vredno. Mogoče sem šla, celo predaleč z vsem tem, da zaživim življenje, ki ga kot najstnica nisem imela. Ja imela,sem razmerje, samo za eno noč. Moškega nisem poznala, nisem vedela njegovega imena. Vendar sem šla še vseeno z njim v posteljo. In to je bila verjetno največja napaka v mojem življenju. Ja zanosila sem. Otroka nisem potrebovala, vendar nisem imela srca, da bi se ga znebila. Rodila sem zdravega fantka Georga,čeprav je bil nenačrtovan in si ga tudi nisem želela na začetku. Verjetno me vsi zdaj obsojate, vendar sem bila premlada za otroka. Ne, nisem ga dala v posvojitev. Obdržala sem ga in ga vzgajala, po svojih najboljših močeh. Zato mi je ostalo zelo malo prostega časa. Zjutraj sem hodila na predavanja, popoldne pa sem skrbela za svojega otroka. Če nisem imela dovolj, denarja da bi plačala varuške, sem ga vzela z seboj na predavanja, vendar bolj poredko, saj sem skoraj ves svoj denar zapravila za otroka. V vsem tem času sem ga vzljubila in ga zdaj ne bi zamenjala za nič na svetu. Družina zato, ni nikoli izvedela in  sem upala,da tudi ne bo.Vendar se moram zdaj vrniti v rodno mesto in z seboj pripeljati otroka. Upam, da ga bodo dobro sprejeli in, da ne bom podoživela svojega najstništva in spet pristala na tleh. Za službo pa mi je vsaj poskrbljeno. Zaposlila, sem se kot županova tajnica.

Wish me good luck.   
daniella m. olivera
daniella m. olivera
mayor's secretary
mayor's secretary

Število prispevkov : 10
Points : 0
Reputation : 0
Join date : 23/01/2014

Nazaj na vrh Go down

OLIVERA, DANIELLA MAE Empty Re: OLIVERA, DANIELLA MAE

Objavlja by maia! Čet Jan 23, 2014 7:52 pm



YOU HAVE BEEN ACCEPTED!
the world spins madly on

hi, welcome sara! opis je super, kar pojdi poclaimat vse teme, potem pa se lahko lotiš pisanja!

maia!
maia!
staff
staff

Število prispevkov : 166
Points : 0
Reputation : 0
Join date : 09/01/2014
Age : 28

https://worldspinsmadly.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu